close
Vendi

Sela: Ideali i vetëm i dëshmorëve ishte liria

sela-4

Zijadin Sela kryetari i Aleancës për shqiptarët përmes një postimi emocional ka kujtuar ata që dhanë më të shtrenjtën e tyre për lirinë e këtij vendi.

Sela shkruan se “Ideali i vetëm i dëshmorëve ishte liria! Lindën nga gjiri i kombit, rilindën për kombin 🇦🇱 Përjetësisht me përkulje para gjakut të dëshmorëve dhe me barrën e amanetit të tyre”

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia