close
Top LajmeVendi

Sela: Kryesia e ASH-së ka figura të reja por edhe të vjetra që vazhdojnë të mbeten besnik (VIDEO)

erfrerf

Ziadin Sela në emisionin Klan Debat në pyetjen e se pse gati të njejtit njerëz janë ende në kryesinë e ASH-së dhe jo figura të reja?

Ziadin Sela u përgjigj se:

”Nuk është e vërtetë ajo që thoni pasiqë, un nuk mund ta ndroj gjithë kryesinë disa figura janë dhe vazhdojnë të jenë besnik të Aleancës, por ka edhe fytyra të reja dhe sipas kësaj ju po ma kërkoni që ta ndryshoj edhe gruan sipas jush tha me ironi kreu i ASH-së” /KlanMacedoni/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia