close
Top LajmeVendi

Sela për Klan Maqedoni: Në atë fotografi nuk jam unë, nga viti 2017 nuk jam ulur me Ali Ahmetin

efwwefewwef (3)

Një foto që po qarkullon në rrjetet sociale se kinse Ziadin Sela është takuar me Ali Ahmetin, nuk është e vërtetë.

Këtë përmes telefonit për Klan Maqedoni e ka mohuar Ziadin Sela duke thënë se fotografia është një propagandë dhe nuk është ai në foto, ai më tej tha se që nga viti 2017 nuk është ulur asnjëher në tavolinë me Ali Ahmetin. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia