close
Top LajmeVendi

SELA PRONONCOHET PARA MEDIAVE-HEDHË AKUZA NDAJ SHTETIT

Screenshot_36

Ziadin Sela Kryetari i Aleancës për Shqiptarët hodhi një sërë akuzash ndaj  shtetit.Ai  vitin 2021 e cilësoi si një vit mjaft të vështirë për shkak pandemisë që na ka kapluar.Dhe e gjithë ajo vjen si pasojë nga paaftësia e udhëheqësve.Si fillim akuzon Ministrinë e Shëndetësisë për menaxhimin e keqë me pandeminë ,me numrin e madhë të viktimave që kemi.Gjithashtu kërkon llogari nga shteti për zbardhjen e shkaqeve për djegjen e Spitalit modular në Tetovë dhe për aksidentin tragjik në Bullgari  ./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia