close
Bota

SHBA PËRPLASJE MES DEMOKRATËVE DHE PRESIDENTIT

Screenshot_6

Presidenti republikan e ka kritikuar vazhdimisht hetimin për shkarkimin e tij, gjë që u nxit nga një bisedë telefonike e tij me Presidentin e Ukrainës, gjatë së cilës kërkoi një hetim që do të dëmtonte kundërshtarin politik të tij, ish-nënpresidentin Joe Biden.

Kjo nuk është hera e parë që zoti Trump sulmon kryetarin demokrat të komisionit të Zbulimit të Dhomës së Përfaqësuesve Adam Schiff, i cili po udhëheq procesin e hetimit. /Agjencitë/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia