close
Sport

SHKËNDIJA MENDON TË RIKTHEJË HASANIN DHE TOTREN?

Buba Cake totre

KLISMAN CAKE DHE SEFER EMINI NË RADARIN E EKIPIT KUQEZI?


 

Me përfundimin e pjesës vjeshtore të kampionatit të gjitha ekipet janë në pushimin e merituar. Skuadra e Shkëndijës ka paralajmëruar se përgatitjet për pjesën pranverore të kampionatit do ti fillon më 4 janar 2022. Deri atëherë  kryesia e klubit në bashkëpunim me stafin teknik gjithësesi se do të mundohen të sjellin përforcime gjegjësisht freskime të reja por ndoshta mund të ketë ndonjë   largim.

Jo-zyrtarisht  në  skuadrën kuqezi mendojnë për  kthimin e dy futbollistëve të nohur tetovar Ferhan Hasani “Buba” dhe Ennur Totre . Si përforcim tjetër në skuadrën tetovare gjithashtu  përmendet edhe  mbrojtësi 22 vjeçar  Klisman Cake i Struga Trim Lum si dhe Sefer Emini i cili në sezonin vjeshtor ishte pjesë e Makedonija Gj.P. /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia