close
Vendi

SHKUP: AKSIDENT TRAFIKU, LËNDOHET NJË PERSON

no thumb

Një person ka pësuar lëndime të rënda në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në mëngjes në lagjen Autokomandë në Shkup, afër mbikalimit që ndodhet te shkolla e mesme ASUC

Identiteti i ngasësit të veturës dhe karakteri i lëndimeve ende nuk janë bërë të ditur. /Agjencitë/

 

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia