close
Bota

SHPËTIMTARËT GJETËN NJË PERSON TË MBIJETUAR NË MINIERËN NË SIBERI

sib

Shpëtimtarët gjetën një të mbijetuar në minierën siberiane të thëngjillit. Ata nuk e zbuluan identitetin e tij, si dhe vendin ku është gjetur.

Numri i të vdekurve në fatkeqësinë e djeshme në minierë sot u rrit në 52. Disa mediume ruse kumtuan se në mesin e të vdekurve janë 46 minatorë, ndërsa gjashtë janë shpëtimtarë./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia