close
Rajoni

SHQIPËRI: 10 RASTE TË REJA, NË TOTAL 842 TË PREKUR

Koronavirusi-Covid19-klinika-infektive-foto-Ridvan-Slivova-20-1200×630

10 raste te reja jane shenuar me covid 19 ne vendin tone duke e çuar ne 842 numrin e te infektuarve ne total.

Sinkron 605 te sheruar ne total

Për autoritetet shëndetësore në vend gjendja me covid 19 në vendin tonë është nën kontroll.

Sinkron silva dhe rakacolli

Tregues se sistemi shëndetësor po e përballon situatën është numri i të shtruarve në spital.

Sinkron 7 ne gjendje te renduar

Gjatë mbledhjes online të task forcës së ngritur për koronatirusin kryeministri Rama kërkoi një shpjegim nga mjekët se a mund të ketë qenë virusi në vendin tonë para se të raportohej zyrtarisht nga ministria e shëndetësisë./KlanPlus

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia