close
Top LajmeVendi

Shumë policë të lënduar, tentohet shpërndaja e protestuesve ka edhe të arrestuar

8F3506AA-4159-4E14-B04F-B00B5C88EE26

Sipas informacioneve të KlanMacedonia, policë në numër janë lënduar dhe po barten me ambulancë për tiu dhënë ndihma e shpejt.

Policia po mundohet të shpërndaj protesutesit duke arrestuar disa prej tyre.

Po përgatiten edhe njësitë speciale për të dalë për ta vënë nën kontroll sitautën. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia