close
RajoniTop Lajme

Situata e tensionuar në veri të Kosovës, mbyllen vendkalimet kufitare Bernjak dhe Jarinje

27C6C987-290D-4180-8AF2-5E3AC9ECE2D8

Policia e Kosovës ka mbyllur kufirin për qarkullim udhëtar dhe për automjete në pikë kalimet kufitare Bernjak dhe Jarinje, për shkak të bllokimit të rrugëve në drejtim të këtyre pikë kalimeve kufitare Jarinje dhe Bernjak.

Njoftohen të gjithë qytetarët të shfrytëzojnë pikat tjera kufitare për qarkullim.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia