close
Top LajmeVendi

SPASOVSKI NUK KOMENTON NËSE DO TË JETË PJESË E QEVERISË SË RE

spasovski-8-2048×1378

Ministri i Punëve të Brendëshme Oliver Spasovski sot është pronocuar para mediave për aksionin anti -kontrabandë në Kumanovë i pyetur nga gazetarët se a do të jetë pjesë e Qeverisë  së re nuk deshi të komentoj.

“Nuk do të komentoj asgjë, dhe për të gjitha zhvillimet e ardhshme në këtë fushë do të marr një vendim shtesë”, tha ministri.

/KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia