close
60DFF3D0-677C-4180-BABB-B755F8AF5119

Duket se dy reperët po bashkojnë forcat për këngën e re.

Don Xhoni është emër i ri i skenës muzikore shqiptare, por njëherësh shumë i suksesshëm me ato projekte që ka sjellë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, reperi publikoi disa video në Instagram, në të cilat shfaqet në veturë bashkë me Stresin.

Nuk dihet nëse ky takim ishte vetëm miqësor, por fansat supozojnë se Stresi dhe Don Xhoni po sjellin duet.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Don Xhoni titullohet “Cash cash”, kurse të dielën lanson një freestyle.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia