close
Top LajmeVendi

Talevski nga LSDM: VMRO po bllokon kuvendin në momentet më të vështira të shtetit

ergerergger

Deputeti Mile Talevski nga LSDM në emisionin Klan Debat hodhi akuza për VMRO-në se po bllokon kuvendin në momentin kur nuk i duhet shtetit.

”Ajo e cila është e pafytyrë nga ana VMRO-së se kur ishte momenti më i vështirë i vendit për sjelljen e ligjeve për ndihmë të qytetarëve në kohën e Covid pakove ata nuk kanë kontribuar dhe tani kur kemi më shumë nevojë ata bojkotojnë kuvendin”. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia