close
Vendi

TETOVARI BLLOKOHET NGA DËBORA NË MALIN E GALIÇICËS

Stina_e_Dimrit

Mbrëmë rreth orës  20:30 minuta në polici është kërkuar ndihmë nga  57 vjeçari nga Tetova.Rreshjet e mëdha të dëborës  në malin e Galiçicës kanë bërë që personi me iniciale P.H.të bllokohet me makinën e tij me targa të Shqipërisë në rrugën Oteshev-Shën Naum  e cila ka ndalesë për qarkullim gjatë dimrit.Zyratarët policor i kanë ofruar ndihmën e parë dhe personi në fjalë  është dërguar në vend të sigurt në rrugën kryesore./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia