close
Vendi

THAÇI: ME PDSH-në DO TË APLIKOHET DEMOKRACIA KONSENSUALE

Menduh-Thaci-696×399

Me ardhjen e PDSH-së në qeverisje dhe unë si zëvendëskryeministër do të sigurohem që buxheti i shtetit të kanalizohet drejt përforcimit të sistemit shëndetësor në vendbanimet shqiptare. Me PDSH-në në qeveri do të aplikohet demokracia konsensuale – tha Thaçi.

Këto komente kreu I PDSH-së  Menduh Thaci I bëri gjatë takimeve elektorale në Komunën e Bërvenicës dhe Nëndegave të Tetovës./KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia