close
Top LajmeVendi

Thaçi: Sot bëhen 29 vite që jam në skenën politike

rg43eg4qe

Në emisionin Klan Debat kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi tha se:

”Sot bëhen 29 vite që jam futur skenës politike, jemi partia më e vjetër shqiptare në Maqedoni, pas PPD-së. Kemi qenë në pozicion të vështirë dhe të rëndë shkaku i mbështetjes nga qytetarët, zgjedhjet e fundit përjetuam keq në zgjedhjet e kaluara” – tha Menduh Thaçi. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia