close
Sport

Tifozi me flamurin shqiptar futet në terren në ndeshjen Real Madrid – Manchester City

ddddf

Një tifoz me flamurin shqiptar ka arritur të futet në fushë gjatë ndeshjes Real Madrid – Manchester City, duke ndërprerë kështu edhe ndeshjen për disa sekonda.

Siç shihet edhe në foto, ai ka arritur të deportojë gati deri në mesin e fushës, më pas është bllokuar nga sigurimi dhe është shoqëruar jashtë. Ndeshja është në 30 minutat shtesë ku Reali Madritit është në avantazh me një gol para.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia