close
Rajoni

TIRANË: MBRRIJNË 1200 MUXHAHEDINË NË SHQIPËRI

muhaxhedine

Rreth 1200 muxhahedinë kanë mbërritur mbrëmjen e së premtes në Shqipëri, si pjesë e një marrëveshjeje  mes bashkësisë ndërkombëtare dhe autoriteteve shqiptare. Media njofton se gjatë ditëve në vijim pritet të vijnë edhe rreth 700 të tjerë, duke bërë që numri total i tyre të arrijë në afro 1900. /Agjencitë/

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia