close
Bota

UASHINGTON: OBAMA SHPREH SOLIDARITET PËR GJERMANINË

Barack Obama

Soldaritet dhe gatishmëri për të ndihmuar Gjermaninë ka shprehur edhe Presidenti i SHBA-së, Barack Obama: “Zotohemi se do të ofrojmë gjithë mbështetjen për të cilën mund të kenë nevojë,”- ka deklaruar Obama.  Dënime kanë ardhur edhe të gjitha vendet perendimore, përfshirë dhe shtete nga rajoni. /Agjencitë/

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia