close
Top LajmeVendi

Vasko Kovaçevski: ‘Tec Manastiri’ edhe gjatë dimrit do të jetë 100% funksional

YOUTUBE DHE FACEBOOK.01_25_05_16.Still1487

Tec Manastiri edhe gjatë dimrit do të jetë funksional 100%.

Kështu deklaroi sot drejtori i ESM-së, Vasko Kovaçevski i cili mes tjerash tha se presin që gjatë ditëve në vijim të importojnë qymyr nga Kosova drejt Maqedonisë së Veriut për tu përballur me krizën energjetike, informon KlanMacedonia.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia