close
Top LajmeVendi

(VIDEO)A KA PACIENTË TË INFEKTUAR ME OMICRON NË MAQEDONI?

Screenshot_14

FLET DREJORESHA E SPITALIT INFEKTIV NË SHKUP


Numri i pacientëve të infektuar me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut është zvogëluar dukshëm,ndërsa ende nuk ka pacientë të diagnostifikuar me Omicron flet drejtoresha e Spitalit Infektiv në Shkup Milena Stevanoviq për Klan Maqedoni.Ajo apelon që qytetarët të vaksinohen si masë preventive dhe të kenë kujdes për shëndetin e tyre./KlanMacedonia/.

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia