close
Top LajmeVendi

(VIDEO)DEMOLOHET PJESA VIP DHE PJESA E GAZETARËVE NË STADIUMIN E SHKUPIT DËMI VLERËSOHET TË JETË MBI 30 000 EURO

Screenshot_3

 

Një akt i shëmtuar ka ndodhur në stadiumin e rikonstrukturuar të Shkupit, teksa mbrëmë pas mesnate disa persona të panjohur kanë demoluar një pjesë të tribunave, ndërsa nuk kanë kursyer as edhe kabinën e dedikuar për gazetarët.Në një intervistë për KlanM përgjegjës i stadiumit Hamza Ismaili tha se dëmet janë të mëdha afro 30 000 euro dhe se kjo nuk është hera parë që  ndodhin kësi raste merren masa po rastetet nuk janë zbardhur.

 

/KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia