close
Bota

(VIDEO)DENVER: TË SHTËNA ME ARMË, KATËR TË VDEKUR

Screenshot_38

Të shtënat me armë në zonën e metrosë së Denverit shkaktuan disa persona të vdekur dhe një oficer policie të plagosur. Sipas mediave të huaja, policia konfirmon se janë të paktën katër persona të vdekur dhe autori i dyshuar është gjithashtu i vdekur. Të shtënat e para nisën pak pas orës 17:00, kur tre persona u qëlluan, duke lënë të vdekur dy gra dhe një burrë të plagosur./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia