close
Top LajmeVendi

(VIDEO)TETOVË:TRE SHTËPI PËRFSHIHEN NGA ZJARRI NË LAGJEN KOLLTUK

Screenshot_20220128-205052_Facebook

Një zjarr ka përfshirë disa shtëpi në lagjen  Kolltuk të Tetovës. Në bazë të disa informacioneve zjarri ka kapluuar një shtëpi ku më pas është shpërndarë edhe në disa shtëpi të tjera. Me lëndime të lehta është lënduar pronari i shtëpisë Ile Serafumovski I cili ka pësuar djegie të lehtë dhe i është dhënë ndihmë mjekësore në qendrën Klinike në Tetovë. Ende nuk dihen motivet e zjarrit i cili në fillim e ka kapluar shtëpinë e Serafumovski dhe me pas ka përfshirë një shtëpi tjetër afër e cila për 20 vite nuk ka qenë e banuar./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia