close
Showbiz

Vipat që morën pjesë në dasmën luksoze

dasmaaa-c-djalit-beckham

William e Kate refuzojnë ftesën e dasmës së djalit të çiftit Beckham

Aktorja Eva Longoria dhe ylli i tenisit Serena Williams ishin ndër personazhet e famshëm që morën pjesë në dasmën e Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz në Palm Beach, Florida. Ceremonia luksoze u zhvillua pas tendave gjigande të vendosura për dasmën në rezidencën e familjes Peltz.

Sakaq, Duka dhe Dukesha e Kembrixhit refuzuan ftesën për dasmën e djalit të çiftit Beckham. David dhe Victoria Beckham thuhet se i kanë shkruar Princit William dhe Dukeshës Kate për t’i ftuar ata në dasmën ekstravagante prej 3.5 milionë Eurosh të organizuar në Palm Beach, Florida.

Çifti mbretëror, i cili kishte familjen Beckham si të ftuar speciale në dasmën e tyre në vitin 2011, refuzoi me mirësjellje ftesën duke i uruar atyre një gëzim të madh, por ata nuk mund të merrnin pjesë.

Klan News

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia