close
Top LajmeVendi

VMRO-DPMNE: KOVAÇEVSKI “KUKULL” E ZAEVIT

vmro

Atmosfera e zymtë në LSDM tregon se as anëtarësia nuk është e kënaqur që partia fitoi një Kryetar “kukull” të Zoran Zaevit – thonë nga VMRO-DPMNE-ja.

“Kovaçevski është “kukull” e Zoran Zaevit, përmes së cilit do të vazhdojë të mbijetojë zaevizmi. Janë njerëz të njëjtë me vlera të njëjta.

 Kovaçevski sikurse me indgo I përdor të njëjtat fjalë, të njëjtat floskula dhe premtime boshe të humbësit, Zoran Zaev. Zaevizmi do të mposhtet në zgjedhje” reagojnë nga VMRO-DPMNE-ja./KlanMacedonia/

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia