close
Shëndetsi

VUANI NGA DHIMBJA E KOKËS? KY FRUT E KA ZGJIDHJEN PËR JU

file-20170626-4492-mqyzj3.jpg

Nëse keni dhimbje të vazhdueshme koke, atëherë është më mirë të ktheni sytë nga një zgjidhje natyrale sesa të merrni ilaçe që nuk janë shumë të mira për shëndetin tonë. Për këtë mund të ju ndihmonte limoni, nëse e vendosni atë në kokën tuaj.

Por limoni ka edhe funksione të tjera dhe një ndër ato është humbja e kilogramëve me dietën me limon. Dieta me limon do të ju ndihmojë që të humbisni peshë dhe si rezultat të keni trupin që keni ëndërruar gjithmonë.

Po ashtu, lëngu i limonit do të ju pastrojë toksinat që grumbullohen çdo ditë në trupin tuaj dhe gjithashtu të forcojnë sitemin tuaj imunitar./tvklan.al

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia