close
Rajoni

Vuçiq: Pozicioni i Serbisë nuk ka qenë kurrë më i rëndë

02ab0000-0aff-0242-4bbc-08da15bdeac8_w1023_r1_s

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se pozicioni politik i Serbisë nuk ka qenë “kurrë më i rëndë” dhe se është “komplikuar edhe më shumë” nga deklaratat e presidentit rus, Vladimir Putin.

Ai nuk e specifikoi se cilave deklarata të Putinit iu referohet./REL

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia