close
Bota

XHO BAJDEN NEGATIV ME COVID-19

fdssffds

Kandidati demokrat për President të SHBA-ve, Xho Bajden dhe bashkëshortja e tij Xhil kanë rezultuar negativ me COVID-19.

Ata sot herët në mëngjes kanë bërë testime, pas njoftimeve se Presidenti Tramp ishte infektuar me COVID-19 – transmeton CNN-i.

“Jam I lumtur që mund të njoftoj se unë dhe Xhili jemi negativ me COVID-19. Ju falënderopj për të gjitha mesazhet e përkrajes. Shpresoj se kjo do t`u shërbejë si rikujtim: mbani maska mbrojtëse, mbani distancë dhe lani duart” – ka shkruar Bajden në Tuitter.

Xho Bajden sot duhej të shkonte në Miçigan. Ai paraprakisht I kishte dëshiruar rivalit të tij, Donald Tramp, shërim të shpejtë nga koronavirusi.

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia