close
Top LajmeVendi

Zendeli: BDI është shkaku i shpërnguljes së shqiptarëve, 22 mijë më pak vetëm nga Gostivari (VIDEO)

efwwefewwef (1)

Në emisionin Klan Debat, pas përplasjes së ashpër me deputeten e BDI-së, Zendeli nga BESA e akuzoi se partia e saj ka shpërnguluar shqiptarët nga Maqedonia.

”Regjistrimi i fundit dhe i parafundit distancë 20 vite Gostivari ka 22 mijë banorë më pak, kush ka qeverisë gjatë gjithë kësaj periudhe dihet se BDI, ju i shpërngulët qytetarët. Faji madh është i juaji mos u krenoni me zgjedhjet sepse e dimë se si bëhen ato, nuk ka cikël zgjedhorë nga 2011 e këtej që e ka fituar në mënyrë demokratike” tha Fadil Zendeli nga Lëvizja BESA. /KlanMacedonia/

 

 

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia