close
Top LajmeVendi

Zendeli nga BESA akuzon BDI-në për afera koruptive, Ademi: Mos vallë jemi fajtore edhe për luftën

efwwefewwef (2)

Ka vazhduar përplasja në emisionin Klan Debat mes deputetëve nga BESA dhe BDI duke hedhur akuza ndaj njëri-tjetrit.

”Ne jemi në skenën politike që gjërat me i përmisu, me i ndryshu, edhe kjo garniturë politike ju që bëni pjesë nuk i bën nder shqiptarëve gjith ato afera, gjith ato situata të papastruara nuk ju bën nder askujt” tha Zendeli nga BESA.

Ndërkohë Vjollca Ademi i ktheu se siç po e bëni ju do dale se BDI është fajtore edhe për luftën që ka ndodhur, nuk keni argumente por vetëm fjalë. /KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia