close
Top LajmeVendi

Ziadin Sela: Unë nuk do të lejoj kurrë vetës një përçarje brenda ASH-së

werrewwer

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët , Ziadin Sela i ftuar në emisionin Klan Debat tha se:

”Ne i kemi paraparë gjitha gjërat që zgjidhja ime për kryetar të ishte fer dhe legjitime, nuk ka pasur asgjë më tepër por vetëm ”zhurmë”. Un nuk do të lejoj kurrë vetës një përçarje brenda ASH-së, dhe nuk eshte e vërtetë se un kam mbledhur nënshkrime për kandidimin tim”./KlanMacedonia/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia