close
Top LajmeVendi

ZIGZAG: PRESIDENTI THAÇI PËR SFIDAT E KOSOVËS DHE RAJONIT

Screenshot_1

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi – të enjten ekskluzivisht në Zigzag: Cilat ishin arsyet që e shtynë klasën politike kosovare ta çojnë vendin në zgjedhje të parakohshme parlamentare dhe çfarë do të prodhojnë ato më 11 qershor; cilat janë problemet bosht të vendit më të ri në kontinent; çfarë është cilësia dhe cilat janë problemet e bashkëpunimit të Kosovës me fqinjët- Maqedoninë, Shqipërinë, Malin e Zi e Serbinë; Përse Ballkani Perendimor është larg procesit të integrimit euro-atlantik?

Për këto dhe shumë çështje të tjera, të enjten në Zigzag,  me të parin e Kosovës – Hashim Thaçi. Na ndiqni!

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia