close
Vendi

ZJARRI NË HARAÇINË: PËRFSHIHET NGA FLAKËT EDHE NJË SHTËPI

E96B7EE8-3751-4942-9947-595A29CEBD2D

Një shtëpi në Haraçinë është përfshirë nga flakët rreth orës 19:00., kurse informacionet e fundit flasin edhe për një tjetër shtëpi që është kapluar nga flaskët. Zjarrëfikësit po mundohen që të lokalizojnë zjarrin. Nga atje thanë për televizionin Klan M se në vendngjarje janë dërgar 6 automjete zjarrfikësish. Sipas informacioneve të para nga atje, bëhet fjale për djegie të kulmit.. Në polici akoma nuk është paraqitur rasti. Akoma nuk dihet nëse ka të lënduar dhe cili është dëmi material./KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia