close
Vendi

ZJARRI NË TETOVË: PESË PROKURORË HETOJNË RASTIN

Sequence 01.01_25_42_18.Still026

Tre Prokurorë nga Gjykata Themelore Publike – Tetovë dhe dy nga Prokuroria Themelore – Shkup janë kyçur në ekspertizën në Spitalin modular në Tetovë ku shpërtheu zjarri.

Priten informacione zyrtare për numrin e viktimave dhe shkaqet e zjarrit.

Kryetarja e Komunës së Tetovës, pas mbledhjes shtabit të emergjencës në Tetovë, tha se nuk do të jepen deklarata derisa nuk përfundojnë hetimet.

Ndryshe në spitalin modular në Tetovë, në momentin e tragjedisë kanë qenë të akomoduar 24 pacientë.  /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia