close

Lajme nga Vendi

Lajme nga rajoni

Lajme nga Bota

Lajme nga Ekonomia

Lajme nga kultura

Lajme nga sporti

Kaos te klubi i Juventusit

Japin dorëheqjen anëtaret e bordit, largohet Andrea Agnelli Kaos te klubi Italian i Juventusit. Të gjithë anëtarët e bordit bardhezi, përfshirë presidentin Andrea Agnelli dhe
Lexo më tepër

Lifestyle