Përfundon protesta e opozitës në Shkup, ja çfarë lanë pas protesutesit (Video)

Ka përfunduar protesta e organizuar e VMRO-DPMNE-së para qeverisë ku morën pjesë qytetarë nga qytete të ndryshme të RMV-së, përcjellë Klan M.

Në këtë tubim kishte fjalim edhe kryetari i kësaj partie, Hristijan Mickoski i cili kërkoi sërish zgjedhje të na parakohshme parlamentare.

Por siç shihet pas protestës duhej që ekipet e mirëmbajtjes së higjenës të anagazhohen për pastrimin e terrenit nga mbeturinat, shishet dhe sendet e hedhura nga aktivistët që morën pjesë në protesta.

Lexo gjithashtu
Total
0
Share