close

A ia ka parë hajrin politikës, Blerim Bexheti?

I pyetur për deklaratën e Ali Ahmetit, i cili para dy javësh në Klan Debat tha se funksionarët e BDI-së ia kanë parë hajrin partisë, Bexheti u shpreh se Ahmeti nuk e ka pasur për ata. Kjo pasi sipas tij, Ahmeti i njeh të pakënaqurit në BDi dhe e di se ata nuk e shohin interesin personal.

“Ne duhet të bëjmë maksimumin që nga angazhimi jonë hajri të jetë i përgjithshëm”, tha mes tjerash Bexheti./KlanMacedonia