A ka ndikuar kriza ekonomike tek dasmat shqiptare? Enes Seferi: Ishte një verë e begatshme..(Video)

Këngëtari Enes Seferi në emisionin Pit Stop në Klan Maqedoni tha se kjo verë ka qenë e begatshme dhe nuk ka ndikuar rritja e çmimeve të dasmave.

“Ka qenë verë shumë e begatshme edhe kjo verë edhe vitin e kaluar. Rritja e çmimeve nuk ka pasur ndikim sepse te ne shqiptarët zakonisht kur bëhet një dasëm me traditat shqiptare që janë, shembull ana e Pollogut investojnë tepër në ari në veshjet e ndryshme tradicionale ose veshjet e çiftit ri” – tha mes tjerash Enes Seferi. /KlanMacedonia/

Lexo gjithashtu
Total
0
Share