close
Vendi

ALI AHMETI: ERKAN ARIFI KANDIDAT I BDI-së PËR KOMUNËN E LIKOVËS

3645F7F2-5D3F-44E6-A2BF-8984AA373E61

Ditë e bukur sot në Likovë  – ka shkruar në FB Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti duke bërë publike mbështetjen e tij për Erkan Arifin që në zgjedhjet lokale të propozohet si kandidat i integristëve për Komunën e Likovës.

“Këshillit të Përgjithshëm të Bashkimit Demokratik për Integrim do t’ia propozoj Erkan Arifin për kandidat për Kryetar të komunës së Likovës.

Erkani e ka mbështetjen unanime të të gjitha këshillave vendor, degës dhe qytetarëve sepse ka bërë punë të mira e të mbara për banorët” – ka shkruar në FB kreu i BDI-së Ali Ahmeti. /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia