close
Showbiz

ANDI DHE KRONI LANSOJNË “PRISHTINË TIRANË”

8D6034F0-8820-4D24-B054-2CC983F31D18

Dy reperët e talentuar shqiptarë, Andi dhe Kroni kanë lansuar këngën e tyre më të re, “Prishtinë Tiranë”.

Reperët e rinjë kanë arritur të fitojmë zemrat e shumë fansave të cilët kanë mirëpritur shumë mirë këtë bashkëpunim.

Është kjo një këngë e re e dy reperëve në vazhdën e disa këngëve që janë realizuar gjatë kësaj vjeshte.

Këngë është prodhuar nga dy artistët dhe është lansuar të martën e 27 tetorit në platformën youtube. /KlanMacedonia

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia