close

BRAZIL: TENTON TË IKË NGA BURGU I MASKUAR SI VAJZA E VET

Një trafikant droge në Brazil është kapur teksa ka tentuar të ikë nga burgu i maskuar si vajza e tij 19-vjeçare. Autoritetet e burgut në Rio de Janeiro, kanë publikuar videon e të burgosurit që kishte vënë një maskë silikoni, një palë sutjena me bluzë dhe xhinse të ngushta. /Agjencitë/