close

Të ndryshme

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare, por relativisht i ngrohtë. Do të fryjë erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimalë do
Lexo më tepër

Horoskopi 19 Mars 2023

Dashi – Do të jetë një ditë e qetë, por pa emocione të mëdha. Neptuni do të dominojë në sektorin e financave dhe do të sjellë përmirësime të ndjeshme. Demi – Ditë e ngrohtë dhe
Lexo më tepër

BFI dhe KOM formojnë “grup miqësie”

“NXITJE E KUJDESIT TË PËRBASHKËT PËR TË MIRËN PUBLIKE” Me nismë të Komisionit për marrëdhënie me bashkësitë fetare dhe grupet religjioze dhe me mbështetje të krerëve të Kishës Ortodokse Maqedonase – Arqipeshkvia e Ohrit dhe
Lexo më tepër