close

Denis Shabani: Futbolli, një shkencë më vete

Të gjitha skuadrat luajnë futboll të mirë, futbolli ka ndryshuar dhe nuk ka më favoritë si dikur. Kështu konstatoi sot në MundKlan, Denis Shabani, gazetar sportiv.

“Unë e kam thënë edhe në transmetimet e mia, futbolli është shndërruar në shkencë më vete. Po bëhen shumë analiza me teknologjinë që ka ecur përpara. Lojtarët punojnë dhe ndërtohen që nga mosha më e re… Unë besoj se do të ketë surpriza edhe më tutje në këtë botëror”, u shpreh gazetari Denis Shabani./KlanMacedonia

Nëse je pranë një vendi ngjarje, ke fotogorafi apo video, atëherë ti raporto. Na shkruaj në klanmacedonia@gmail.com
TI RAPORTON!