Ermali “thumbon” gazetaren që nuk duron dot: “Rëndësi ka që mban mirë mikrofonin”

Ermal Mamaqi ishte i ftuari i autores dhe moderatores Luana Vjollca mbrëmjen e sotme në “Zemër Luana”.

Ermali së fundmi i ka prezantuar publikut librin e tij të parë, jo pa arsye dhe një lojë me situata i është dedikuar Ermalit si shkrimtar.

Sfida ishte me situata të ndryshme, një nga këto situate ishte “Një gazetare që nuk e duron dot” dhe përgjigjia e tij ishte e shoqëruar me një “thumb”:

“Rëndësi ka që mban mirë mikrofonin’, u shpreh Mamaqi duke shtuar se e ka një person në mendje për “Zemër Luana”.

Kujtojmë gjithashtu që pas publikimit të librit të tij, Ermali pati dhe një përplasje me gazetaren Iva Tiço dhe në media ngado qarkulloi sherri i tyre virtual, dhe si duket ky “thumb” mund të këtë qenë për gazetaren e njohur./tvklan.al

Lexo gjithashtu
Total
0
Share