close
Showbiz

FINLANDË: NJË FOTO E KRYEMINISTRES NDAN KOMBIN

AA808D5D-4262-444D-9575-E22E658D7E71

Kryeministrja 34-vjecare e Finlandës, Sana Marin, është fotografuar në mënyrë krejtësisht ndryshe dhe ka shpërndarë foton për opinionin finlandez. Kryeministrja e bukur ka pozuar për një revistë e veshur në mënyrë elegante duke treguar dekoltenë e thellë.

Kjo fotografi ka marrë me djetëra mijëra pëlqime në Instagram, por ka hasur edhe në reagime të ashpra të konzervatorëve që vlerësojnë se Kryeministrja e nje vendi nuk duhet të pozojë në këtë mënyrë.

Krahas kritikave të ashpra, Sana ka marrë edhe lëvdata të shumta nga gratë që vlerësojnë se kjo fotografi dëshmon vetëbesimin dhe nënvetëdijen.

“Ajo është Kryeministrja më e bukur në botë” – thonë komentuesit. /KlanMacedonia

 

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia