close
Bota

HUNT: MOS GABONI RRETH BREXITIT

43A7520B-7DC5-47C6-AAFA-E90853F95957_cx0_cy2_cw0_w1023_r1_s

Sekretari i Jashtëm britanik, Jeremy Hunt ka thënë se historia do t’i gjykojë rëndë Mbretërinë e Bashkuar dhe Bashkimin Evropian nëse nuk e menaxhojnë mirë largimin e Britanisë nga blloku evropian. May është duke kërkuar tani ndryshime ligjërisht të zbatueshme para se pakti i saj të votohet për herë të dytë të Parlamentin britanik më 12 mars. /Agjencitë/

Klan Macedonia

The author Klan Macedonia