close

Iran-ShBA dhe dy ndeshje tjera sot në Kupën e Botës

Sot në kuadër të Kupës së Botës, Ekuadori takon Senegalin në orën 16:00.

Në të njëjtin orar, Holanda takon Katarin.

Irani takon ShBA-të në orën 20:00, gjithashtu në të njëjtin orar, Uellsi takon Anglinë.

Nëse je pranë një vendi ngjarje, ke fotogorafi apo video, atëherë ti raporto. Na shkruaj në klanmacedonia@gmail.com
TI RAPORTON!