close

“Jo, nuk ka të drejtë” – Bexheti kundërshton Grubin, thotë se janë të gatshëm për ballafaqim

I ftuar në Klan Debat, kreu i Komunës së Sarajit dhe njëri nga drejtuesit e “Grupit të zjarrit”, Blerim Bexheti ka folur për aktualitetin brenda BDI-së.

Ai ka theksuar se Artan Grubi në mungesë të argumenteve po fshihet pas figurës së Ali Ahmetit.

Bexheti kërkoi ballafaqim, duke u shprehur i gatshëm që të debatojnë në çdo sallë e çdo vend para votuesve dhe qytetarëve për të arriturat dhe të paarriturat e pushtetit të BDI-së, përcjell KlanMacedonia.

Deklarata e plotë në videon më poshtë!